23. новембар 2015. Štampa

КОНКУРСИ ЗА ДОДЕЛУ НАГРАДА У ОБЛАСТИ СОЦИЈАЛНЕ ЗАШТИТЕ

Подсећамо да су у току два јавна конкурса за доделу престижних награда у области социјалне заштите и социјалног рада.

Отворен је традиционални КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ РЕПУБЛИЧКИХ НАГРАДА ЗА 2014. годину у организацији Удружења стручних радника социјалне заштите. Текст Конкурса можете преузети из часописа "Актуелности"бр. 1/2 2015. који је дистрибуиран свим чланицама Удружења, као и на сајту Удружења у рубрици "Вести" од 3.11.2015. Конкурс за доделу Републичких награда траје до 3. децембра 2015.

Отворен је и КОНКУРС "ЧОВЕК ГОДИНЕ" у организацији Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања. Текст Конкурса можете преузети са сајта Удружења у рубрици "Вести" од 13.11.2015. као и са сајта ресорног министарства. Овај Конкурс је отворен до 30. новембра 2015.